Anime a manga!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anime a manga!

kawai
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Happy day

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
Lota
Občasníci
Občasníci
Lota


Počet príspevkov : 14
Registration date : 12.07.2007

Happy day Empty
OdoslaťPredmet: Happy day   Happy day Icon_minitimeŠt august 02, 2007 9:24 pm

Co tak mat topic, aky ste mali dnes den?bo ten moj bol skvely Cool
Návrat hore Goto down
Admin-zahadnastar
Admin
Admin
Admin-zahadnastar


Počet príspevkov : 363
Age : 32
Registration date : 01.05.2007

Happy day Empty
OdoslaťPredmet: Re: Happy day   Happy day Icon_minitimeŠt august 02, 2007 9:28 pm

Ach to fakt dnes bol super deň ach dlho som sa tak dobre neporozprávala a ani som dlho nemala tolko ludi na icq co by mi napisali prvýSmile :P lol!
Návrat hore Goto down
https://mangaslovensky.slovakforum.net
Kagome
Admin
Admin
Kagome


Počet príspevkov : 213
Age : 31
Registration date : 16.06.2007

Happy day Empty
OdoslaťPredmet: Re: Happy day   Happy day Icon_minitimePi január 18, 2008 3:42 pm

nho dobry den celkom len som unavena....potom sme este pisali pisomku co som sa vobec neucila ale mala som ucebnicu na kolenach potom som este odpovedala s fyziki ale nedal mi znamku -.- za jednu chybu! Potom som sla do mesta s kamaratkou ale nebehala som s nou sla si vybavit foto na obcanku....skoro som nestihla autobus CB-Edward ale nakoniec som dobehla na cas....a teraz konecne sedim a som za pc......KONECNE!!!! CB-Edward CB-Edward nho a este som zabudla kamoska sa dnes rezala na hajzli bo ju opustil vcera frajer...chudatko...a este aj tie kamaratky sa na nu vyj**li...nemam nic proti evine a magde ale...thoto je krute su to brzdy vysrat sa na kamosku ked je na tzv.: bode mrazu....su tho svine....nevim co ich to napadlo ale myslim ze tho za to bo to lucii povedala a im nie thak da sa povedat vyhnali z party ju a 2-ve lucie...tho su teda kamaratky.... Chobits-Freya
Návrat hore Goto down
Admin-zahadnastar
Admin
Admin
Admin-zahadnastar


Počet príspevkov : 363
Age : 32
Registration date : 01.05.2007

Happy day Empty
OdoslaťPredmet: Re: Happy day   Happy day Icon_minitimeSo január 19, 2008 4:23 pm

Koho teraz myslis..... co sa stalo???Naruto - O.O Naruto - question
Návrat hore Goto down
https://mangaslovensky.slovakforum.net
Kagome
Admin
Admin
Kagome


Počet príspevkov : 213
Age : 31
Registration date : 16.06.2007

Happy day Empty
OdoslaťPredmet: Re: Happy day   Happy day Icon_minitimeSo január 19, 2008 10:32 pm

dayu chan tho je len medzi nami...... :AS-Alexiel:
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Happy day Empty
OdoslaťPredmet: Re: Happy day   Happy day Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Happy day
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Anime a manga! :: Kecáme len tak!:) :: Ako sa dnes cítime? ( vylievame si dušičku)-
Prejdi na: